ای کاش در این فکر نباشد

عظیم ترین پروژه مدیریت شهری ایران تونل توحید است یا لااقل تبلیغات عظیم گوشه گوشه شهر این را می گویند.

سوال اینجاست که آیا عظمت یک پروژه راباید بر اساس حجم آن یا پولی که برای آن خرج شده سنجید یا بر اساس عظمت منفعت آن ؟!  اینگونه به دنبال عظمت گشتن از نظر تاریخی نشانه خوبی نیست. اینکه راه ماشین را آسان کردید به این معنی نیست که کمک بزرگی به شهر انجام شده.

نمی گویم این تونل بد است اما اینکه مدیران شهری مقهور و مغرور عظمتی از این جنس شده اند نشان بدی است، آقای قالیباف! اجرا و افتتاح عظیم ترین پروژه ها تورا بزرگ و عزیز نمی کنند به فکر مردم باش عظمت یک شهر زندگی مردمان آن است. راحت تر شدن ( یا بهتر بگویم کمتر شدن سختی های !) زندگی مردمان یک شهر معیار عظمت یک پروژه هستند... راستش

این عظمت هیچ انسانی نیست

/ 2 نظر / 22 بازدید
m.alavi

شاید عظمت اون چراغ های مسخره که تنشون به سرشون زیادی میکنه آقایون رو گرفته.. خوب معلومه که بعد از این همه مدت و خراب کاریای یه معمار!!! در کسوت پیمانکار!!! احساس بزرگی هم باید بکنن.. منم بودم بعد از این همه مدت که تو ساختن یه تونل به قول معروف زیرش زاییدم احساس فتح هم بهم دست میداد..

m.alavi

از یه منظر دیگه هم سلیقه این دولتی ها و شهرداری چیا همیشه ساخت چیزهای بزرگ و دهن گنده بوده از سامانه ناقص بی آر تی بگیر تا ساخت فلکه های بزرگ توی شهرستان ها که دارن کار یه شبدری رو انجام می دن!!! کلا هر چی تو چشم عوام تر!! افتخارش هم بیشتر..